Kurucumuzun Mesajı

 • Kurucumuzun Mesajı

  Kurucumuz Avukat İsmail Bağdatlı’nın Mesajı;

  Hukuk Büromuz kurulduğu günden bu yana pek çok sektörde ulusal ve uluslararası gerçek ve tüzel kişi müvekkillerine profesyonel anlamda destek vermekte olup, hâlihazırda tecrübeli ve dinamik kadrosu ile akılcı ve başarılı hizmetlerine ve hukuki sorunlara çözüm odaklı yaklaşımıyla çalışmaya devam etmektedir.

  İyi hizmet verebilmenin en önemli gereklerinden biri yeniliklerin takip edilmesi ve gelişen teknolojiye ayak uydurulabilmesidir. Ekibimiz, devamlı surette hukuk alanında ve pek çok sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek müvekkillerinin değişen ihtiyaçlarına ve problemlerine çözüm sunabilmektedir. Bununla birlikte teknolojiden üst seviyede yararlanmakta ve müvekkillerine online, sistem üzerinden devamlı surette bilgi ve belge akışı sağlamaktadır. Ekibimizde yer alan tüm çalışma arkadaşlarımız, ofis içerisinde olmasa dahi her yerden ofis ile online bağlantı kurabilmekte ve tüm dosya bilgilerine ulaşabilmektedir. Böylelikle, çoklu ortamda ofise bağımlı olmadan nasıl çalışabiliriz prensibinden yola çıkılarak 2004 yılından itibaren yazılım çalışmaları sürdürülerek kurulan sistem sayesinde fiziki olarak ofise ve dosyaya olan bağımlılık hali Hukuk Büromuzda ortadan kaldırılmış bulunmaktadır.

  Vekil-Müvekkil ilişkisi gönülden bir ilişkidir ve güven esaslıdır. Yaptığınız işi  aşk ile, hissederek ve benimseyerek yapmak o işte başarıya giden yolu açar. Hukuk Büromuzun ana prensibi, müvekkillerimiz ile kurmuş olduğumuz güven bağının daimi olması gayretidir. Bununla birlikte, mesleki çalışma kuralları çerçevesinde, hukuka ve kanuna uygun, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı bir duruş sergilemek her zaman önceliğimiz olmuştur ve bundan sonra da olmaya devam edecektir. Amacımıza giden bu yolda, öncelikle 2006 yılından itibaren birlikte çalışıyor olduğum Yönetici ortağım Avukat Mine ALAĞAÇ’a ve tüm ekibime ve ayrıca bize güvenerek bu yolda bizlerle birlikte yürüyen tüm müvekkillerimize teşekkür ederim.

  Av. İsmail BAĞDATLI