Hakkımızda

  • Hakkımızda

    Bağdatlı Hukuk Bürosu 2006 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Ofisimiz, bünyesinde, mesleğinde uzman ve aynı zamanda hukukun çeşitli alanlarında mesleğini icra etmiş, tecrübeli profesyonelleri bir araya getirmiştir.

    Ticaret, Enerji, Eğitim, İnşaat, Perakende Ticaret, Sigorta, Kozmetik Sanayii, Tekstil, Yazılım, Medya&Eğlence, Turizm, Sağlık & Medikal Hizmetler gibi birçok alanda çalışan müvekkillerimize Hukuk Büromuz tarafından avukatlık ve danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

    Bağdatlı Hukuk Bürosu tarafından geliştirilmiş olan TEAMWORK isimli Online Dosyalama Sistemi sayesinde tüm müvekkillerimizin dava ve sorunlarına ilişkin olarak süreçlere katılımı sağlanmakta ve müvekkillerimiz online sistem sayesinde dosyalarına ulaşabilmekte, dosyalarını takip edebilmektedirler. Müvekkillerimiz kendi dosyaları ile ilgili tüm detaylı bilgilere; mercilere sunulan dilekçeler, duruşma tarihleri ve saatleri ve de dosya ile sorumlu Avukata ulaşma imkânına da sahiptirler. Tüm evraklar online sisteme kaydedilmekte olup bu durum evrak ve bilgi kayıplarını tamamen ortadan kaldırmaktadır. Dava ve icra dosyalarından alınan ve tebliğ edilen evraklar, otomatik mail sistemi ile Müvekkillere gönderilmekte ve yine kullanılan sistem sayesinde Müvekkillerden gelen rapor taleplerine hızlıca geri dönüş sağlanmaktadır.

    Müvekkillerimizin çok geniş bir yelpazeyi içeren ve gündeme gelen olaylara ilişkin davaları da tarafımızdan yürütülmektedir. Dava takip servisimiz bütün davaları başından sonuna kadar takip etmektedir. Hukuk Büromuzun ofiste Müvekkillere hizmet veren, dosya takibi yapan bir kadrosu olduğu gibi gerek adliyelerde gerekse diğer mercilerde dava ve icra dosyalarının takibini ve işlemlerini yürüten, Tapu Sicil Müdürlükleri, Ticaret Sicil Müdürlükleri, Vergi Daireleri gibi kurum ve kuruluşlarda gerekli iş ve işlemleri yürüten bir kadrosu da bulunmaktadır.